AKTUALNOŚCI
    O NAS
    WŁADZE SIT
    STATUT SIT
    FITCE
    KONFERENCJE
    !!! KONKURSY !!!
    !!! GALERIA !!!
    ODZNACZENIA HONOROWE
    OPINIE
    OFERTY/SZKOLENIA
    OCENY INNOWACYJNOŚCI
    PRZYDATNE ADRESY
    HISTORIA TELEKOMUNIKACJI
    AKADEMIA
    KONTAKT


    
|    FITCE Congresses    |    IFIP Networking 2019   |    FITCE Forum ...   |    Materiały dla członków SIT   |


NEWS FROM FITCE:


The European Commission has published 2 public consultation recently which can be of interest to FITCE Members to reply to:

FITCE Members have the possibility to give their opinion/viewpoint.


W dniach 3-5 września 2015 we Wrocławiu odbył się Kongres FITCE
Program Kongresu, składający się z prezentacji technicznych wygłoszonych podczas sesji plenarnej z 4 zaproszonymi prelegentami i dwóch sesji technicznych, ukierunkowany był na konkretne tematy przedsiębiorczości i innowacji. Wierzymy także, że uczestników zaciekawił wykład naszego brytyjskiego eksperta i kolegi, a także publiczna dyskusja z zaproszonymi gośćmi podczas pierwszego dnia Kongresu. Próbowaliśmy także uatrakcyjnić uczestnikom pobyt w Polsce prezentując uroki Dolnego śląska. Mamy nadzieję, że 54-ty Kongres FITCE we Wrocławiu pozostanie w ich dobrych wspomnieniach.

Nowy Prezydent FITCE Pan Andy Valdar tak ocenił Kongres:
Tak, rzeczywiście mam bardzo dobre wspomnienia z wizyty w jednym z najbardziej atrakcyjnych polskich miast - Wrocławiu. Kongres okazał się być dobra mieszanką sesji technicznych oraz ciekawego i przyjemnego zwiedzanie okolicy. Myślę, że wygłoszone prezentacje były szczególnie udane - udowadniając, że Kongresy powinny być połączeniem prezentacji zaproszonych prelegentów i zgłoszonych artykułów. Podczas Kongresu dało się odczuć przyjazną i pouczającą atmosferę, która była stymulowana przez nieoczekiwaną wycieczkę po laboratoriach uczelni. Program socjalny był również bardzo dobry.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Wam oraz całemu komitetowi organizacyjnemu za ciężką pracę wykonaną podczas przygotowania interesującego Kongresu we Wrocławiu. Dziękuję również za gościnność, której doświadczyliśmy.


Ustępujący prezydent Wojciech Hałka z nowo wybranym prezydentem Andy ValdaremStowarzyszenie Inżynierów Telekomunikacji
Copyright © 2011